Najhorší týždeň cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Marcel Mišík

07. 12 2020 06:06 | kf
Roman Poláčik
Roman Poláčik Foto: TV Markíza

(Roman Poláčik)

Marcel je sympatický dobrák s veľkým srdcom a pod stresom je večný smoliar. Jeho najväčšou slabosťou je, že sa vždy snaží všetkým vyhovieť, čo ho častokrát dostane do problémov. Je však optimista a nič ho neodradí od toho, aby napriek nepriaznivým okolnostiam šiel za svojím šťastím.

Zdrojom jeho smoly býva najčastejšie on sám, pretože sa snaží zavďačiť všetkým naokolo - nechce nikomu ublížiť, záleží mu na tom, aby boli všetci spokojní a jeho horlivá iniciatíva sa neraz otočí pri nemu. Nechýba mu sebavedomie a tak v každej nepríjemnej situácii sa snaží vyzerať, že má veci po kontrolou, aj keď opak je pravdou. Pred ostatnými ani pred sebou samým nechce priznať, že sa niečo kazí. Marcel je inteligentný človek a ak sa objaví problém, jeho riešenie vyzerá na prvý pohľad nevinné a logické. Realizácia plánu však spravidla dopadne inak...

Marcel pracuje ako redaktor v novinách. Na starosti má však nezaujímavú rubriku SEX A VZŤAHY. Snaží sa prepracovať do prestížnejšej sekcie novín a aktívne pracuje na zaujímavých rozhovoroch či autorských článkoch, dúfajúc, že čoskoro mu dajú lepšie miesto. Vyrastal v bežných pomeroch, no vlastnou usilovnosťou sa mu darí kariérne stúpať. Nadovšetko miluje svoju snúbenicu Mel.