Najhorší týždeň cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nepremeškajte nový seriál na Markíze: Veľkú novinku odštartujú títo herci!

06. 01 2021 13:00 | kf
Nový seriál Najhorší týždeň môjho života
Nový seriál Najhorší týždeň môjho života Foto: TV Markíza

Pripravte sa na skvelé herecké výkony.

Televízia Markíza prichádza s novým komediálnym seriálom s názvom Najhorší týždeň môjho života. „Čo sa môže pokaziť, to sa pokazí (a poriadne)“ - v tomto duchu sa nesie celý príbeh snúbencov tesne pred svadbou. Pôvodný britský seriál je komédiou chýb, nedorozumení a vzťahových katastrof.

V rozhovore sa dozviete, ktorí herci si zahrajú v novom seriáli a v akej role ich diváci tentoraz uvidia.

 

TIP na článok: Romanovi Poláčikovi sa splnil jeho najväčší sen: O takomto úspechu ani nesníval

Diváci sa môžu tešiť na skvelé herecké obsadenie

Týždeň pred svadbou by mal byť najlepší vo vašom živote, ale keď sa novinár Marcel (Roman Poláčik) pripravuje na manželstvo so svojou milovanou Mel (Kristína Svarinská), stane sa z neho nočná mora. Úprimné Marcelove pokusy robiť veci správne vôbec nevychádzajú. Nech robí čokoľvek, všetko sa obráti proti nemu a nasleduje jedna katastrofa za druhou. Všetky snahy vyhovieť Melániinmu otcovi Alanovi (Jozef Vajda), ktorý si myslí, že pre jeho dcéru nie je Marcel dosť dobrý, končia ďalším a ďalším zúfalstvom. Situácii nepomáha ani jeho kolegyňa Silvia (Sarah Arato), ktorá je do neho chorobne zamilovaná a urobí všetko pre to, aby mu svadbu prekazila. Naozaj VŠETKO! Prežije Marcel tento katastrofálny týždeň? Prekoná ich láska všetky prekážky?

ZAK_2787.jpg
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť nevšedný komediálny seriál so skvelým hereckým obsadením už vo štvrtok, 7. januára, na Markíze o 20.30!